Видимий контрнаступ ЗСУ буде влітку

На це вказує наявність озброєння, зайняті позиції, те, як розвиваються події на фронті, та зовнішньо політичний контур. Про це 24 каналу розповів військовий Євген Карась.

Зверніть увагу Вибухи біля Чорнобаївки, загроза нового наступу на Харків: основне за 135 день війни

Він посилається і на слова керівника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, який говорить про активну фазу наступу у серпні.

Як пояснив Євген Карась, це означає, що у визначений термін з'являться помітні результати, а робота над тим, щоб їх досягти, розпочинатиметься вже зараз. Українські війська готують операції та "мацають" лінію фронту, тож уже видно деякі зрушення. До прикладу, ЗСУ досить різко та неочікувано просунулися під Волновахою.

Зараз наші війська потихенько будуть підкрадатися, а в серпні ми будемо бачити видимі результати. Такі "ого", як Зміїний,
– переконаний Карась.

Військовий Карась розповів про контрнаступ українських військ: дивіться відео

Актуальна ситуація на фронті: коротко

  • На Харківському напрямку росіяни зосередились на обороні, але й продовжують обстрілювати населені пункти із застосуванням артилерії, танків, РСЗВ та авіації. ЗСУ відбили наступ загарбників у напрямку Дементіївки.
  • Також росіяни обстрілюють міста та села на Слов'янському напрямку. Вони намагалися йти в наступ в районі Богородичного, але зазнали значних втрат та відступили.
  • На Краматорському напрямку окупанти мали частковий успіх у наступі на Верхньокам'янське.
  • На Бахмутському напрямку ворог наступає в напрямку Веселої Долини в районі Спірного, там тривають бої.
  • На Авдіївському, Новопавлівському, Запорізькому напрямках – перестрілки уздовж всієї лінії зіткнення.
  • На Південнобузькому напрямку росіяни намагаються завадити контрнаступу ЗСУ та атакують зі ствольної і реактивної артилерії.