9 липня 2015 року заступник керівника штабу АТО Сергій Галушко повідомив про те, що українські військові на території Російської Федерації в місті Міллерово (Ростовська область) виявили великі скупчення російських військ і військовий табір підготовки бойовиків.

"Це найманці з Росії та інших країн. Протягом декількох місяців вони проходять там підготовку", – сказав Галушко.

Можна тільки порадіти такій поінформованості заступника керівника штабу антитерористичної операції. Українські військові наочно продемонстрували, що мають повну оперативну інформацію не тільки з місць бойових дій, але й в курсі подій, що відбуваються на території держави-агресора.

А для того, щоби п.Галушко мав більш детальну картину того, що відбувається на території РФ, зокрема в районі Міллерово, я процитую йому повідомлення розвідгруп ГІ "Права Справа", яке було опубліковано в ЗМІ ще 17 грудня 2014 року.

В повідомленні йшлося про наступне: "Поблизу військового аеродрому, розташованого в 5 км на північний захід міста Міллерово (Ростовська область, РФ) зосереджені підрозділи 2-ї окремої бригади спеціального призначення ГРУ ГШ МО РФ (в\ч 44917), 76-й гвардійської десантно-штурмової дивізії (Псков), 7-ї окремої гвардійської Червонопрапорної орденів Суворова, Кутузова, Невського танкової бригади (місце постійної дислокації – Чебаркуль, Челябінська обл), 79-й гвардійської реактивної артилерійської бригади (місце постійної дислокації – Тверь), 92-ї окремої радіотехнічної бригади ОСП ГРУ (в\ч 64845, 682351, с.Сисоївка, Приморський край). Крім того, 6 і 7 грудня була проведена планова ротація російських військовослужбовців з Челябінська, Пскова і Мурманська, а в ніч з 8 на 9 грудня в Донецьк (Україна) увійшла колона псковських десантників".

На жаль, цей приклад не виняток з правил, а швидше усталена практика, коли офіційні представники силового блоку через півроку, з розумними обличчями, повідомляють інформацію, яку розвідгрупи ГІ "Права Справа" опублікували ще півроку тому.

Нагадаю, 8 червня 2015 року, заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО) Олександр Литвиненко в ході засідання міжпарламентської ради "Україна-НАТО" поширив інформацію про присутність на Донбасі російських комплексів радіоелектронної боротьби "Ртуть", яку я оприлюднив ще 14 грудня 2014 року.

Панове речники, радники, очільники і просто небайдужі співробітники спеціальних служб! Звертаюся до вас з проханням, хоча би раз на тиждень заходити до мене на сторінку в ФБ, щоби моніторити ситуацію і мати неупереджене джерело інформації безпосередньо з місця подій. Витрачені хвилини дадуть можливість оперативно, а не через півроку, реагувати на ситуацію в зоні конфлікту.

Читайте також: "Дивні ви, блатниє"... "ЛНРівці" опублікували список зниклих "чукч" і "пітонів"