У бійця залишилася 3-річна донечка

Герой був родом з Болграду, що в Одеській області. У нього залишилися дружина Тетяна та 3-річна донечка Аліса, яка з нетерпінням чекала на повернення батька.

Важливо У Пологах на Запоріжжі окупанти катували чоловіка: перед смертю він встиг відкрити по них вогонь

Болградська міська рада висловлює слова глибокого співчуття родині Мединських, з приводу трагічної гибелі сина Максима Мединського, лейтенанта Збройних сил України,
– наголосив мер Болграду Сергій Димитрієв.

Що відомо про Героя

Максим пішов на війну ще у 2014 році. Через рік повернувся додому, бо хотів створити сім'ю. Воїн розповідав, що сенс його життя – у доньці. Боєць хотів для неї кращого майбутнього. Тому ще перед початком повномасштабної війни знав, що знову стане до оборони.

"Якщо знову почнуться активні бойові дії, я, звісно ж, повернуся на війну. Абсолютно готовий зробити це в будь-який момент. Потрібно буде розібратися з роботою, домашніми питаннями і вперед. Боятися нормально, хвилюватися про рідних теж. Але не піти не можна. А як інакше? Хто повинен це зробити? Завжди є що втрачати. Але важливо не лише боятися втрат, а й захищати своє", – говорив Максим проєкту "Жителі Києва".


Максим Мединський загинув у боях на Харківщині / Фото Христини Кулаковської

До теми "Сюжет раптово закінчився": на фронті загинув журналіст і доброволець Олександр Махов

У Міністерстві енергетики розповіли, що Мединський працював комунікаційником у їхньому Офісі реформ. У мирний час він був талановитим журналістом та дизайнером.

Редакція 24 каналу висловлює щирі співчуття рідним та близьким Максима Мединського. Ми дякуємо за його подвиг. Герої не вмирають!

До теми дивіться відео про загибель журналіста Олександра Махова: