Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що публікація вийшла у друкованій версії накладом у понад 500 тисяч примірників, а також у вигляді електронної розсилки 775 тисячам адресатів.

Читайте також: Конгресмен розповів, коли США нададуть Україні зброю

"Україні вдається утримати оборону проти російської агресії у східному регіоні Донбасу, але ціна за це є високою: понад 10 тисяч українських воїнів були вбиті та поранені. Насильство продовжується. Ця загроза українському народу та безпеці Європи має бути зупинена", – мовиться в ілюстрованому тексті.

Окрім того, в тексті повідомляється, що Україна зараз витрачає 5,6% ВВП на безпеку та оборону. А 8 українських батальйонів досягли стандартів, сумісних із НАТО; США поставили контрбатарейні радари; американські інструктори провели тренінги для понад 4 тисяч українських військовослужбовців – і це дозволило зберегти багато життів в Україні.

Військова підтримка США до цього часу мала життєво важливе значення для оборони України, і Україна готова до наступного кроку,
– наголошується в матеріалі.

"Ми чекаємо наступного кроку, і дуже сподіваюсь, що такий крок буде зроблений. Я бачив газету, відкриту саме на цій сторінці у деяких дуже важливих кабінетах у Сполучених Штатах. Це означає, що на неї точно звернули увагу", – розповів у коментарі виданню посол України в США Валерій Чалий.

The Washington Post закликає зробити
The Washington Post закликає зробити "наступний крок" у процесі військової підтримки України