59-та окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка отримала велику посилку від ГО "Фундація Течія". Це 10 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Fly More Combo, 10 DJI Mavic 2 Enterprise Advanced та 35 дизельних генераторів потужністю 6,9 кВт кожен.

Читайте також Плюс 26: "Фундація Течія" та Олег Крот відзвітували про нову партію тепловізорів для ЗСУ

Безпілотники необхідні для розвідки та низки інших важливих завдань

Цивільні безпілотники DJI насамперед необхідні військовим для розвідки, але можуть виконувати й інші важливі завдання. Наприклад, модель DJI Mavic 3 Fly More Combo може пробути в польоті до 46 хвилин, розвивати швидкість до 19 метрів в секунду та передавати дані на відстані до 15 кілометрів. А технології штучного інтелекту та високоякісні камери дозволяють ефективно вести розвідку, фокусуватися на цілях спостереження та виявляти небезпеку.

Генератори будуть забезпечувати живленням командні пункти підрозділів бригади, що дозволить зручно планувати операції та забезпечувати побут військових у польових умовах.

Воїни 59 бригади в листопаді 2022 року брали участь у боях на півдні та звільненні правобережжя Херсонщини, а зараз працюють на Донбасі. Упевнений, що з нашою підтримкою та підтримкою інших волонтерів вони принесуть для України ще багато хороших новин,
– коментує Олег Крот, директор "Фундації Течія" та керівний партнер холдингу TECHIIA.

З початку повномасштабного вторгнення Росії "Фундація Течія" неодноразово забезпечувала Сили оборони України безпілотниками. Зокрема, це літальні комплекси FlyEye, кілька десятків дронів DJI, 6 квадрокоптерів Autel та безпілотний авіаційний комплекс типу VTOL, тобто дрон літакового типу з вертикальними зльотом та посадкою.

Загалом "Фундація Течія" придбала для Сил оборони України необхідних речей на 22 мільйони доларів. Окремий внесок зробив Олег Крот особисто – майже 40 мільйонів доларів спрямовано ним на захист та закупівлю корисних речей для воїнів. Через військову таємницю подробиці не розголошуються.