Про це 24 каналу розповів правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський. Він каже, що Кремль змінює керівництво через те, що середня ланка російських військових незадоволена командуванням.

До теми В "адміністраціях" бойовиків на Донбасі будуть "чистки", почалось протистояння, – правозахисник

За його словами, окупанти незадоволені настільки, що там є цілі бригади, які провокують бунти і тікають зі своїх позицій.

І для того, щоб внизу "погасити" цей бунт російської армії, вони змінюють командувача окупаційної "операції" в Україні. Це вже роблять втретє,
– зазначив експерт.

Лисянський впевнений, що цей Сергій Суровікін не такий професіонал у проведенні подібних військових дій. "Це просто хід для того, щоб когось змінити. А керувати буде "сірий кардинал", до прикладу, якийсь перший заступник", – вважає він.

На його думку, у росіян страшенна демотивація.

"Так, буряти вже відмовлялися воювати на початку червня, таким чином вони бунтують. Там повна анархія – кадирівці роблять своє, казаки – своє, армійці окупованих територій України – теж своє", – говорить правозахисник.

Лисянський додав, що вони (буряти, кадирівці та мобілізовані з Донбасу військові) між собою конфліктують, щоб керувати заводами, підприємствами тощо на окупованих територіях.

Лисянський про ситуацію на фронті та "чистки" офіцерів у Росії:


“Чистки” серед військового керівництва Росії: останні новини

  • Російська окупаційна армія зазнає на війні в Україні катастрофічних втрат та поразок. Сподіваючись якось це змінити, Кремль може розпочати "чистки" вищих офіцерів.
  • Наразі кілька російських ЗМІ підтвердили, що нинішній начальник штабу ЦВО генерал-полковник Михайло Теплинський змінить командувача повітряно-десантних військ Росії генерал-полковника Андрія Сердюкова.
  • А російський офіцер запасу Олег Марзоєв заявив, що у Росії невдовзі призначать командувача повітряно-космічними силами генерала армії Сергія Суровікіна на посаду командувача Південного військового округу, фактично замінивши Дворнікова.
  • Також в українських спецслужбах кажуть, що Кремль збирається звільнити всіх "посадовців" в ОРДЛО та замінити їх кадрами з країни-агресорки. Перші підготування до цього вже розпочалися зі звільнення "уряду" так званої "ДНР".

Відео до теми – Дворнікова може замінити Суровікін: що про нього відомо