Військові кореспонденти інформагентства АрміяInform та Військового телебачення України, військовослужбовці операції ООС навіть створили особливе відео. У ролику вони розповіли про те, як цінують своїх матерів та висловили сподівання побачити їх якнайшвидше.

Цікаво "Ви завжди будете, мамо, між нас": вірші до Дня матері, які зрозуміють лише дорослі

У відео військові ще раз нагадали, що немає у світі людини, яка турбується та переживає більше ніж мама. "Хоча ти вже й дорослий чоловік, який навчений робити щодня грізну солдатську роботу, мама завжди перепитає, чи добре ти спав, чи їв, чи безпечно тобі зараз", – сказав Сергій, один із воїнів, що брав участь у записі відео.

Усі ці запитання йдуть від її люблячого серця. Тому ми з побратимами хотіли привітати як своїх, так і всіх неньок українських військових, усіх українок з Днем матері,
– сказали вояки у привітальному відеозверненні.

Вони також подякувати жінкам за турботу та за їхні молитви. Військові переконують, що все в нас буде добре.

"Хай буде ваше життя щасливим і довгим. Сповненим любові й радості, ніжності й турботи ваших дітей! Дякуємо!", – привітали кореспонденти.

Привітання військових із Днем матері: дивіться зворушливе відео

День матері: історія свята

  • Відзначають цей день із 1999 року у другу неділю травня, але в деяких країнах є спеціально встановлені дати.
  • Це свято виникло у США. Спочатку це була ідея пацифістів – відзначати його як день єдності матерів у боротьбі за мир. Втім, подібна концепція не мала широкої підтримки ні в США, ні в інших країнах.
  • Вже згодом американка Анна Джарвіс виступила з ініціативою вшанувати матерів у пам'ять про свою матір.
  • У 2021 році українці вітатимуть своїх любих матусь із Днем матері 9 травня.