Про це заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє прес-служба адміністрації.

"Сьогодні чиновників Київради викрили в організації схеми вимагання хабарів за надання підконтрольним комунальним підприємством складських послуг суб'єктам господарювання. Це повинно бути ще одним уроком для тих, хто приходить в міській владі за" легкими "грошима", – зазначив Пліс.

Він підкреслив, що сьогодні працівниками управління з питань запобігання та виявлення корупції КМДА спільно з співробітниками УЗЕ в місті Києві, УВС ГУНП в м.Києві та слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції, під процесуальним керівництвом столичної прокуратури затриманий начальник управління адміністративного та господарського забезпечення Київради Ігор Сабадаха, який вимагав від представника товариства з обмеженою відповідальністю хабар у сумі 24 000 долл в якості застави та квартал ьной оплати (7 000 щомісяця) і отримав через посередника – завідувача господарством підконтрольного комунального підприємства "Госпкомобслуговування" – останню частку в розмірі 7 000 грн.

Хабарі чиновники збирали за надання в оренду приміщень виробничо-складської бази КП "Госпкомобслуговування" в Голосіївському районі Києва і за підписання договору зберігання майна. Офіційна ж вартість зазначених послуг склала 1 000 в місяць і виплачувалася окремо.

Зараз на підставі постанови Голосіївського районного суду міста Києва проводяться обшуки в службових приміщеннях управління Київради і КП "Госпкомобслуговування", на складській території комунального підприємства, а також за місцем проживання Ігоря Сабадаха. Вирішується питання про затримання Ігоря Сабадаха і двох посередників. У той же час додатково встановлюються інші факти злочинної діяльності цих осіб.

"Якщо хтось із чиновників ще не зрозумів, зазначу: управління по боротьбі з корупцією в КМДА пильно відстежує діяльність міських чиновників щодо неправомірних дій і, отримавши такі факти, відразу привертає правоохоронців до викриття хабарників", – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Генпрокуратура в рамках спільних з мером Києва дій з протидії корупції проводить операції по затриманню чиновників КМДА та Київради.