"З огляду на це ми не можемо і не будемо мовчати, а вважаємо за важливе висловити свою позицію і довести її до усього українського суспільства. Ми висловлюємо свою довіру та хочемо підтримати в конкурентній боротьбі за посаду членів НАЗК своїх соратників та партнерів по антикорупційному спротиву – Федіра Веніславського, Романа Маселка та Віктора Чумака", — заявили у Центрі протидії корупції.

Для збільшення інфографіки натисніть на зображення:

Зауважимо, конкурс з обрання п’ятьох членів новоствореного агентства на завершальному етапі. Вже після 1 квітня 2016 року чиновників, які збрехали у своїх деклараціях, можна буде притягувати до кримінальної відповідальності, що передбачає 2 роки позбавлення волі.

У Центрі протидії корупції наголошують, що до НАЗК не повинні прийти маловідомі особи, без досвіду та реальних досягнень у боротьбі з корупцією, які не мають мужності кинути виклик корумпованій системі. А саме агентство не повинне перетворитися на чергову недієздатну інституцію, яких і так вистачає в Україні.

Федір Веніславський, Роман Маселко та Віктор Чумак мають реальні та публічні результати у сфері боротьби з корупцією, а також волю змінювати існуючу систему, і, ми упевнені, не будуть пристосовуватися до неї,
— вважають у Центрі.

Нагадаємо, сьогодні, 26 листопада, вранці у ГПУ пробували нишком обрати антикорупційного прокурора.