У інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" Наливайченко розповів, що в ході розслідування діяльності "БРСМ-Нафти", чия нафтобаза більше тижня палала під Києвом, було встановлено, що кілька аналогічних нафтобаз працювали у 3 областях без дозволів та будь-якого дотримання норм безпеки та екології, а також — без сплати податків.

До лютого 2014 року ці всі схеми були чиї? Януковича, Ставицького і всіх інших діячів, які ховаються тепер по всьому світу. Тепер ці схеми з тими ж розкраданнями, але вже на правильні офшори вже цієї влади ... Ось чому немає економіки, ось чому немає робочих місць. Тому ця корупція тепер у цій владі небезпечна тим, що взяли попередні кримінальні схеми, завели бізнес, комерсантів, взяли з однієї фінансово-промислової групи у владу, вони прийшли, це вже їх офшори, це не Ставицького. І це ще далеко не все,
— підкреслив він.

Окрім цього Наливайченко розповів, що він планує оприлюднити матеріали про порушення в оборонно-промисловому комплексі.

"Найближчим часом ми будемо і публікувати, і переслідувати через суд і, можливо, через правоохоронні органи — це оборонний комплекс", — зазначив Наливайченко.

Тим часом Верховна Рада підтримала подання Президента України і затвердила Василя Грицака на посаді голови Служби безпеки України.