Призначення керівником Волинської митниці Олександра Шавлака викликало незадоволення старих кадрів на митниці, і під керівництвом старого заступника голови митниці Юрія Терещука вирішили організувати профспілку, яка вимагає усунути нового начальника, повідомляє depo.ua.

Наприкінці березня цього т.в.о. керівника Волинської митниці призначено Олександра Шавлака, який раніше працював у Чернігові. Це викликало несамовите обурення усіх старих кадрів на митниці, оскільки Шавлак почав чистки на митниці. Лідером "фронди" став заступник керівника митниці Юрій Терещук, який в терміновому порядку очолив профспілкову організацію митниці, збори якої до цього не організовувалися два роки.

Терещук є зятем скандального прокурора Волинської області Андрія Гіля, а свою кар'єру на митниці почав з липня 2010 року. До цього він був лише головним спеціалістом управління архітектури Луцької міськради і до митної справи не мав жодного стосунку.

Терещуку не хочеться залишати високі посади та свій вплив. Зараз в якості "профспілкового боса" він засипав ОДА та керівника ДФС Романа Насірова проханнями вигнати нового шефа митниці. Більше того, "профспілки" почали безстрокову акцію під стінами ОДА з наметами.

Раніше до Шавлака вже змінювався керівник митниці і в Луцьк переходив Юрій Мацібора з Вінницької митниці. Тоді жодних профспілкових виступів не було, але з іншого боку – Мацібора і не робив жодних різких кадрових рухів.