Таку думку висловив екс-радник начальника Генерального штабу Збройних сил України та волонтер Натан Хазін, пише InfoResist.

Читайте також: Українські військові потребують надзвичайно важливої техніки

"Вважаю, що це один із засобів ураження, це більш точна зброя, аніж ми володіємо. Мені здається, що це навіть більш символічний аспект допомоги нам. Плюс рух України до більш точного озброєння та відповідно можливість завдавати більш точні удари по противнику, по цілях противника, над яким наразі важко тріумфувати саме через неточність нашої артилерії", – підкреслює він.

За його словами, будь-яке придбання Україною зброї, будь-яке її отримання вважається без сумніву перемогою.

Це означає те, що нарешті після трьох років моральної підтримки наші партнери та колеги з Канади та Північної Америки починають розглядати нас як реальних людей, що борються за своє життя, відтак надання будь-якого роду зброї нам, а зокрема мова йде про летальну зброю, – це більш ніж перемога,
– зауважив волонтер.

Водночас він наголосив, що будь-яка зброя, яку несе дрон, не завдає такої шкоди, як про це говорять.

"Це перебільшення. Мова йде просто про кваліфіковане знищення спеціальних засобів противника тощо. Те, куди ми не могли потрапити артилерією. Це високоточне рішення", – підсумував Хазін.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна найближчим часом від своїх партнерів зможе отримати сучасне озброєння, куди входитимуть і ударні дрони.