Віртуальний автосалон

Відвідувачам цього віртуального автосалону пропонують оцінити моделі авто у вигляді голограм через окуляри Microsoft Hololens.

Потенційні клієнти можуть оглянути автомобіль з усіх сторін і навіть більше — зазирнути "в середину" та побачити, як працюють його основні розумні системи.

Дрони-хижаки

Стрімка популярність персональних дронів у світі, цілком очікувано, поставила питання про безпеку та боротьбу з дронами-порушниками. Відтак розробники різноманітних систем захисту не забарилися.

Їхній "роботизований сокіл" здатний на льоту викидати сітку та захопити порушника на відстані до 12 метрів. Свою жертву дрон-перехоплювач доставляє на вказане місце або ж відтягує до безпечної зони. Про серійне виробництво Robotic Falcon поки нічого невідомо.

Можливостям 3D-друку немає меж — фахівці та ентузіасти це наочно демонструють, друкуючи щоразу складніші і складніші об’єкти.

Дизайнер Крістоф Лайме виготовив на 3D-принтері перший у своєму класі точний кишеньковий годинник.

Механізм, завбільшки з кулак, працює від ручного заводу та пластикової пружини, а головною його особливістю є наявність турбійона пристрою, який частково нівелює вплив земного тяжіння на точність ходу годинника.

Дивіться також: У космосі зацвіла перша квітка, а науковці створили валізу, яка ніколи не загубиться