Насильство, до якого вдаються противники COVID-обмежень, створює загрозу для всіх. Про це Хорст Зеєгофер заявив в інтерв'ю ЗМІ.

Нагадаємо Попри заборону: у Берліні тисячі людей протестували проти карантинних обмежень

Коронаскептики стають радикальнішими

Група Querdenker стає все меншою, але, на жаль, все більш радикалізованою, сказав міністр. Їхні заяви подекуди мотивують насильство, що створює загрози для країни.

Вони можуть розділити країну, якщо не боротися з ними за допомогою усіх можливих правових інструментів,
– наголосив Зеєгофер.

Глава МВС вважає необхідністю суворо карати людей, які вдаються до злочинів на ґрунті коронавірусних обмежень.

Вбивство касира, який попросив одягнути маску

21 вересня в місті Ідар-Оберштайн клієнт в магазині на АЗС застрелив касира. Усе через вимогу одягнути маску. Згодом виявилося, що чоловік підтримує ультраправих і вірить в теорії змов про коронавірус.

Чоловік прийшов купити собі пиво, однак був без маски. 20-річний касир відмовився обслуговувати його, нагадавши про необхідність носити маску в громадських місцях.

Нападник повернувся додому, взяв револьвер і повернувся на заправку. Він зайшов туди в медичній масці, взяв пиво, підійшов до каси і зняв маску. Після того, як касир знову зробив йому зауваження, чоловік застрелив хлопця.

Противники вакцинації і коронаскептики у Німеччині: головне

  • У Німеччині не запроваджували "медичних перепусток", а заклади харчування відчинені для усіх. Однак, щоб оселитися в готелі, потрібно показати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест.
  • Невдоволені громадяни організували "антиковідний" рух Querdenker, що в перекладі з німецької означає "ті, хто має іншу думку".
  • Учасники руху регулярно влаштовують акції по всій країні та закликають повністю скасувати карантинні обмеження.
  • Представники Querdenker закликають земляків не вакцинуватися.