Про це заявив заступник прокурора АР Крим Ігор Поночовний, повідомляє видання "Крым.Реалии".

Читайте також: Скільки кримчан призвали до російської армії за період анексії півострова: вражаюча цифра

Він наголосив, що для збору інформації правоохоронці використовували цілий комплекс слідчих, оперативних дій. Зокрема, проводили моніторинг ЗМІ, аналізували фотографії та відео, а також опитували очевидців подій 2014 року в Криму.

Так вдалося отримати повні анкетні дані з фотографіями 900 учасників цього незаконного збройного формування, всього їх було приблизно 2000,
– розповів Поночовний.

Видання зазначає, що раніше вже оголосили про підозру 64 учасникам цього незаконного збройного формування.

Крим анексія зрадники
Ідентифіковано 900 осіб, які допомагали анексувати Крим/ Джерело: ua.krymr.com

Відомо, що 8 осіб створили, фінансували і координували "самооборону", 15 осіб управляли ротами формування, 41 людина була членом організації.

Також збираються докази причетності бойовиків "самооборони" до захоплення підприємств, нападам і викраденням проукраїнські налаштованих кримчан та інших злочинів.

Поночовний наголосив, що підозрювані будуть оголошені в міжнародний розшук по лінії Інтерполу і національних поліцій інших держав. Потім вони будуть доставлені в Україну, оскільки доступу до учасників "самооборони Криму" в українських правоохоронців немає.

Нагадаємо, в ОБСЄ повідомили, що за рік у Криму відбулося 11 незаконних та безпідставних арештів, а за весь час анексії півострова сталося 42 випадки викрадення кримських татар.