Хоча рашисти й перетворили життя маріупольців на пекло, а саме місто – на руїни, Маріуполь тримає оборону. І він ще живий, як би ворог не намагався стерти його з лиця землі.

До теми "Маріуполь – не стіни, Маріуполь – це ми": ранкове фото з міста-мученика

Маріуполь з висоти польоту

У полку "Азов" показали, як зараз виглядає місто-мученик і місто-герой водночас. Оборонці Маріуполя наголосили, що у підвалах тліючих унаслідок російських обстрілів багатоповерхівок досі залишаються люди. Запаси їжі вичерпуються, гуманітарна катастрофа сягає апогею, тож єдина надія містян – на порятунок.

Це Маріуполь сьогодні... Наче мертве, розстріляне ворогом місто... Але воно ще живе. Там дихають люди – голодні, в підвалах догораючих будинків. Їхні серця ще б'ються під завалами з надією на порятунок,
– наголосили "азовці".

Масштаби руйнувань нашого портового міста видно навіть з космосу. Та рашисти продовжують гатити по Маріуполю, здійснюючи геноцид проти його мешканців. Уже загинули понад 3 тисячі цивільних. Міська інфраструктура знищена майже вщент.

Напівзруйнований Маріуполь з висоти польоту / Відео "Азову", 23 березня

"Наш Маріуполь продовжує відчувати біль від авіабомб і пронизуючої артилерії. Він все ще живий організм, який чекає на порятунок", – підсумували в "Азові".

До теми – Ворог почав застосовувати у Чернігові тактику, схожу до Маріуполя