Таку думку 24 Каналу висловив російський публіцист та опозиційний політик зі США Андрій Піонтковський. За його словами, у такому випадку рішення про надання зброї Україні прийматимуть не лише на "Рамштайні".

До теми Україна на саміті у Вільнюсі отримає алгоритм вступу до НАТО, – Міноборони

"Україна отримає ідентичний статус, який мають Ізраїль, Тайвань, Південна Корея, Японія, які пов'язані із США так званою угодою головного союзника. Але це буде угода не тільки зі Штатами, а зі всім НАТО. Україна буде оснащуватись за стандартами НАТО. Думаю, консенсус щодо цього вже існує", – припустив опозиціонер.

Коли Україна зможе вступити до НАТО

Андрій Піонтковський переконаний, що Україна стане членом Альянсу у перший день після перемоги. Захід не готовий приймати до НАТО державу, яка захищається, адже тоді солдати з їхніх армій також матимуть захищати Україну та себе.

Що означає прийняти Україну до НАТО? Це означає взяти на себе обов'язок американським, німецьким, британським, німецьким солдатам захищати Україну та себе. На це Захід не готовий, Україна це добре розуміє,
– зазначив публіцист.

Піонтковський про саміт НАТО: дивіться відео

Україна та НАТО: останні новини

  • Заступник міністра оборони Володимир Гаврилов заявив, що на саміті НАТО, що відбудеться 11 липня у Вільнюсі, Україна отримає алгоритм вступу до Альянсу. Він зауважив, що після війни, упродовж року – двох, після проведення певних процедурних речей ми будемо членами НАТО.
  • Колишній генсекретар НАТО Андерс Фог Расмуссен зазначив, що група країн НАТО може ввести свої війська на територію України. Згоду на це держави можуть дати у межах дискусії про гарантії безпеки.
  • Глава МЗС України Дмитро Кулеба запевнив, що Україна не просить цього. Він наголосив, що до завершення війни в Україні іноземні держави не вводитимуть свої війська на територію нашої держави.