Таку заяву жінка зробила у коментарі ресурсу "Крим. Реалії".

Читайте також: Зламані кисті рук і катування струмом: як ФСБ вибиває з українців зізнання у "диверсіях" в Криму

Зокрема, вона переконує, що щоразу, коли направляється до Криму, щоб побачитися з сином, то везе з собою до десяти кілограмів продуктів.

"Я намагаюся зараз побільше з дому продуктів возити. По-перше, наші продукти смачніше, і я краще тут буду гроші витрачати, ніж там буду витрачати. Намагаюся, щоб вітаміни були, тому що там їжа, яку є взагалі не можна. Там все: всякі личинки, всякі мухи", – наголосила Віра Котелянець.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ звинуватила Україну у підготовці теракту в окупованому Криму. Одним із фігурантів справи назвали 39-річного Євгена Панова, який раніше служив у 37-му батальйоні ЗСУ. Згодом окупанти засудили його до 2 місяців ув'язнення, однак наприкінці серпня 2017 року йому продовжили запобіжний захід на невизначений термін.

Стаття, яку інкримінують Панову, звучить так: "підготовка до вчинення вибуху, підпалу або інших дій, спрямованих на руйнування або пошкодження підприємств, споруд, об'єктів транспортної інфраструктури і транспортних засобів, засобів зв'язку, об'єктів життєзабезпечення населення з метою підриву економічної безпеки та обороноздатності Російської Федерації, вчинені організованою групою".