Про це вона сьогодні заявила на прес-конференції в Нацбанку, пише Багнет.

"Я не те що не відстороняюся від історій дворічної активності, я повністю все своє життя, яке я живу в цій країні, відповім за кожен день усього свого свідомого професійного життя... Як людина, яка не купувала ці облігації, я готова надати будь-яку інформацію. Я її вже надала два роки тому, вся ця інформація знаходиться у всіх файлах. Це стара історія. Я навіть не знаю, про що ви мене питаєте", заявила Валерія Гонтарєва.

Глава НБУ сказала, що не шкодує про скоєне.

"За мою бездоганну репутацію, яку всі ці два роки мого перебування на цій посаді намагаються топтати всі, кому не лінь, мені ні на секунду не соромно", зазначила вона.

Раніше сайт "Главком" опублікував документи, що свідчать, що компанія Валерії Гонтаревої "Інвестиційний Капітал Україна" в кінці 2013 року придбала для кіпрських компаній Сергія Арбузова валютні ОВДП на суму 10,7 млрд грн. Цінні папери були розміщені на рахунках в "Ощадбанку", і в 2014 році за рішенням Печерського суду арештовані. У компанії "Інвестиційний капітал Україна" вважають це "стандартної брокерської операцією". Валерія Гонтарева свою участь в схемах по відмиванню коштів Януковича не коментує. Але, на думку нардепа Сергія Власенка, Гонтарева не могла не знати, що працює з отриманими корупційним шляхом капіталами Віктора Януковича, а, отже, повинна понести політичну відповідальність.

Генеральна прокуратура відмовилася розголошувати інформацію про хід розслідування справи про засоби "сім'ї" Януковича, які заарештовані в українських банках. У Генеральній прокуратурі зазначили, що досудове розслідування ведеться відносно колишнього глави НБУ Сергія Арбузова. Його підозрюють в тому, що він, використовуючи своє службове становище, розтратив 220 млн грн на створення афілійованого з ним "Банківського телебачення" (канал "БТБ"). На питання журналістів про участь глави НБУ Валерії Гонтаревої і її компанії "Інвестиційний Капітал Україна" у відмиванні грошей чиновників колишнього режиму, в ГПУ заявили, що це – інформація з "обмеженим доступом, яка не підлягає розголосу на цьому етапі розслідування".