Бюджет на 2017 рік

— Я вже маю надрукований бюджет і дуже приємно, що в цьому документі немає таких явних корупційних статей, які були минулого року. Однак не зважаючи на те, що уряд Гройсмана презентує бюджет набагато чесніше, ніж це робили до нього, питань до прем'єра є дуже багато.

Треба розуміти, що ми не живемо у Швейцарії і потрібно об’єктивно дивитись на бюджет і цифри у ньому. До того ж, треба розуміти, що є ще кредити МВФ, які ми повинні віддавати. Тому цей бюджет стовідсотково буде мінятись ще сотню разів і буде мати певні політичні нюанси.

— Бюджет на 2017 рік – це перехідний бюджет з немаленьким дефіцитом. Однак головне зараз пережити цю зиму, з цими тарифами, адже вони дуже високі.

Борги України

Це до добра не доведе. В один момент ми не зможемо підкріплювати наші кредитні зобов’язання нічим – ні нашою грошовою одиницею, ні землею, ні якимись цінними паперами. Просто Україна вся буде винна.

Політична кар'єра

— Дуже важко в політиці, бо тут бруд. До прикладу, натискаєш ти на якогось корупціонера, в якого є гроші, і він замовляє проти тебе різного роду пропагандистські речі. Зараз взагалі є тенденція дискредитувати молоде політичне покоління.

Чесно кажучи, втомився від політики, однак іншого шляху для себе я поки не бачу. Скласти мандат і зайнятись бізнесом – це в першу чергу зрадити себе. Ми сіли на цей соціальний ліфт, який підняли на Майдані і розуміємо, що це дуже велика відповідальність.

Підкуп в Раді

— Минулого року мені за "так" новому бюджету пропонували 20 мільйонів гривень. Мова йде про гроші для округу, а не про готівку прямо в руки. Вони просто говорять, що виділять гроші, а "ти собі там потім вкрадеш".

Мені рідко таке пропонують, адже я зазвичай всім розповідаю, що були спроби підкупу. Однак такі люди дуже цинічні – вони торгують нашими з вами грошима, щоб досягти якихось певних цілей.

Особисті статки

— Я живу на депутатську зарплату і також на гроші від сімейного бізнесу. Ще з юного віку мав своє власне авто, на яке самостійно заробив. Загалом в мене було десь 5 машин. Зараз я їжджу на Skoda, на яку теж заробив сам.