Пряма трансляція на
Останні випуски

Ягланд "захворів" на кремлівську хворобу, – Огризко

- Читать новость на русском
Турбйорн Ягланд
Турбйорн Ягланд / Фото з відкритих джерел

Росія ніколи не належала до європейського простору цінностей і не належить до сих пір і для того, щоб це відбулося, в Росії мають пройти деімпералізація та дешовінізація.

Про це у своєму блозі для видання "Новое время" написав дипломат Володимир Огризко.

Він зазначив, що багато європейських політиків не розуміють цієї проблеми з Росією.

Читайте також: Парламентська Асамблея Ради Європи може скасувати санкції проти Росії: назвали причину

Коли ми чуємо про те, що "Європа втратить Росію", ці заяви, на мій погляд, є політичним невіглаством, нерозумінням тієї ситуації, яка існує в Росії. І це не тільки "хвороба" пана Ягланда – генсека Ради Європи. Це "хвороба" багатьох європейських політиків, навіть після 2014 року,
– додав він.

За його словами, це відбувається, бо багато з тих, кого в Німеччині зараз називають "Путін-ферштейн", залежні від того, що відбувається у Кремлі.

"І дуже сумно, що, швидше за все, ми маємо щось на зразок тієї ситуації, яка була з головою ПАРЄ Педро Аргамунтом, добре відомим політиком, який всіляко демонстрував свою лояльність до країни-агресора, але вже, правда, завершив активну фазу своєї політичної кар'єри. Не хотілося б, щоб це повторилося і з генсеком Ради Європи", – зазначив Огризко.

Він додав, що спроби ягланда не будуть успішними, бо рішення залежить не від однієї людини.

Упевнений, що там знайдеться немало тверезомислячих політиків, які розуміють, що це означає фактично прощення Росії порушення нею норм міжнародного права і прав людини, в першу чергу,
– додав дипломат.

Він також додав, що Україна повинна організовувати свою роботу, щоб ні у кого з тих, хто приймає рішення, – а це буде в січні 2018 року на осінній сесії парламентської асамблеї Ради Європи – навіть не виникло питання, чи можна робити кроки, які поховають саму структуру.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі