Однак, багато людей ще не знають, як безпечно та вигідно купити біткоїн за гривню, зауважує 24 Канал. У матеріалі, орієнтуючись на експертні публікації криптомедіа Incrypted, розглянемо різні способи купівлі біткоїн в Україні.

Читайте також Компанія з виробництва БпЛА зробила подарунок хлопчику, який віддав всі свої заощадження на дрон

Способи купівлі біткоїна в Україні

  • P2P-платформи (Peer-to-Peer) – цей метод передбачає прямий обмін між користувачами без посередництва бірж або інших платіжних систем. Такі платформи дозволяють знаходити покупців або продавців біткоїна в обмін на гроші або інші форми оплати. Варто зауважити, що будь-яка P2P операція пов'язана з ризиками шахрайства, недобросовісної оплати та іншими негативними моментами.
  • Біржі – в Україні працює кілька криптовалютних бірж. Зокрема Kuna Exchange, BTC Trade UA, Бінанс. Вони дозволяють користувачам купувати біткоїн за гривню, використовуючи різні методи оплати, включаючи банківські перекази та платіжні картки. Також більшість бірж підтримує обмін P2P всередині власного функціонала. Цей спосіб безпечніший аніж онлайн P2P, тому що біржа дозволяє подавати апеляції, надає службу підтримки і дбає про виконання умов при укладенні угод.
  • Криптогаманці й карти – крипто-карти, такі як Trustee Plus, стають все популярнішими серед користувачів. Trustee Plus – це поєднання гаманця та банківської карти, яка дозволяє використовувати криптовалюту для покупок та зняття готівки в банкоматах по всьому світу.

Окрім цього, саме через Trustee Plus можна без комісій купувати різні крипто активи, в тому числі біткоїн. А головне – розраховуватись у всіх магазинах так, як зі звичайною картою MasterCard.

  • Криптомати – у деяких містах в Україні встановлюють криптомати, що допомагають користувачам купувати біткоїн за готівку або через карту. Ці автоматизовані термінали зазвичай розміщені в місцях великого скупчення людей, таких як торгові центри або аеропорти.
  • Онлайн обмінники – існує багато онлайн-платформ, що дозволяють купувати криптовалюту за гривню через різні способи оплати, такі як банківські перекази, електронні гроші або карти. Зверніть увагу, що при такому способі купівлі біткоїна ви будете взаємодіяти напряму з продавцем.
  • Офлайн обмінники – в Україні часто також діють офлайн обмінники, де можна купити або продати криптовалюту за готівку. Це може бути зручний спосіб, особливо для тих, хто не вірить онлайн-платформам, але слід подбати про власну безпеку і перевірити репутацію співробітників обмінника.

Купівля біткоїна за гривню в Україні може бути безпечною та вигідною, якщо скористатися правильними інструментами та платформами. Зокрема, сервіси, такі як Trustee Plus, відкривають нові можливості для користувачів, дозволяючи зручно використовувати криптовалюту в повсякденному житті.

Як купити біткоїн через Trustee Plus

Як купити біткоїнЯк купити біткоїн / Фото Trustee Plus

Trustee Plus – це інноваційна платформа цифрових фінансів, яка надає можливість купувати та обмінювати криптовалюту швидко, безпечно та зручно. Нижче наведено детальну інструкцію, як купити біткоїн через цей сервіс:

1. Спершу слід завантажити додаток Trustee Plus з офіційного магазину додатків на вашому смартфоні:

Додаток можна завантажити в офіційному магазиніДодаток можна завантажити в офіційному магазині / Фото Trustee Plus

2. Відкрити біткоїн-гаманець:

Біткоїн-гаманецьБіткоїн-гаманець / Фото Trustee Plus

Після входу в додаток потрібно вибрати у списку криптовалют BTC та перейти на рівень нижче для відкриття додаткових опцій: поповнення, обмін, переказ.

3. Поповнити свій рахунок в євро:

Далі слід поповнити рахунокДалі слід поповнити рахунок / Фото Trustee Plus

Для цього варто натиснути на вкладку EUR на головному екрані та вибрати опцію "Поповнити". Для цього слід використати зручний для вас метод переказу коштів. Зазвичай, найлегше обміняти гривню на євро у будь-якому класичному банку: Ощад, Приват, Моно. Зарахувати їх на свою євро-картку, а далі с комісією 1,5% поповнити євро баланс в Trustee Plus.

4. Обрати опцію "Обмін" в додатку:

Перейти в розділ "Обмін" та обрати торгову пару "EUR-Криптовалюта" для здійснення обміну звичайної валюти на біткоїни.

5. Виконати обмінну операцію:

Після вибору пари "EUR-Криптовалюта" вказати необхідну суму в гривні, яку ви хочете обміняти, та підтвердити операцію.

6. Перевірте ваш біткоїн-гаманець:

Після успішної обмінної операції перевірте свій біткоїн-гаманець в додатку, щоб побачити інвестиції.

Цими простими кроками можна безпечно та швидко купити біткоїни через сервіс Trustee Plus. Інтерфейс додатка інтуїтивно зрозумілий, що робить процес купівлі криптовалюти максимально простим для користувачів.

Переваги Trustee Plus:

  • Вигідні умови – Trustee Plus пропонує 0% комісію за перекази, а також 0% комісію за поповнення та виведення коштів.
  • Миттєві транзакції – всі операції здійснюються миттєво, без зайвого очікування.
  • Різноманітність токенів – платформа підтримує багато криптовалютних пар з можливістю миттєвого обміну та/або виведення коштів на картку.
  • Українські розробники та підтримка 24/7 – ви можете отримати допомогу та відповіді на всі свої питання в будь-який зручний час.

З Trustee Plus ви можете зберігати, обмінювати та використовувати біткоїни та інші криптовалюти безпечно та зручно. Комбінація вигідних умов і простого використання робить цей сервіс одним з найкращих варіантів для купівлі криптовалюти в Україні.

Ця таблиця допоможе порівняти різні способи купівлі біткоїна з урахуванням їх переваг та недоліків.