Поки ситуація в Криму для Росії не є надкритичною, але вже дуже тривожною. Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков.

Важливо Поразка наближається: чому росіяни посилено готують Крим до оборони і навіщо мінують пляжі

Фортеця, яку взяли в облогу

Він зазначив, що Путін може піти на відчайдушні кроки, щоб залишити півострів російським.

Він може перетворити Крим на фортецю, яку взяли в облогу. Путін може кинути туди ще більше військ, нарити ще більше окопів, ліній оборони. Зробити ціну деокупації Криму дуже високою. Іншого варіанту у нього немає,
– припустив опозиційний політик.

Геннадій Гудков про те, на які кроки піде Путін, щоб залишити Крим російським: дивіться відео

Також російська влада може створити транспортний або поромний міст, тому що Кримський міст може бути зруйнований.

"Якщо на півострові буде багато військ – припустимо 100 тисяч людей, вони будуть потребувати боєприпасів, постачань, будівництва житла для них. Росії все це буде коштувати великих грошей і стане великою проблемою. Але Путін буде намагатися вирішити її у такий спосіб", – зауважив Геннадій Гудков.

Ситуація в тимчасово окупованому Криму: останні новини

  • За повідомленням Генштабу, росіяни переводять бойові підрозділи, які розташовувались в Скадовську Херсонської області до Криму. Водночас до Скадовська привезли інший підрозділ, який нібито складається з приблизно 300 зеків. Вони буцімто будуть стежити за правопорядком в місті.
  • Завдяки знімкам з супутника стало відомо, що окупанти поруч з містом Керч – по трасі Е97 – розмістили військовий об'єкт, а також радіолокаційну станцію (РЛС), яка розташована в районі Ольвінських каменоломень. Військовий об'єкт почали будувати 24 липня 2022 року, а вже з серпня того ж року він експлуатується.
  • Тим часом в Криму не перестає лунати "бавовна". 13 квітня в районі села Кринички Кіровського району місцеві жителі чули вибухи. Відомо, що в цьому місці окупанти зберігали військову техніку.