Це підтверджують відео, надані 72-ю бригадою 24 Каналу. На них видно, як українська артилерія знищує техніку окупантів у районі Вугледару.

Дивіться також Невже винні командири: в ISW розповіли про розгром російської колони біля Вугледара

72 бригада знищує окупантів під Вугледаром

На оприлюднених кадрах можна побачити чимало знищеної російської техніки та ліквідованих окупантів. Тим загарбникам, яким пощастило вижити, доводиться виповзати з поля бою.

Завдяки спільній роботі артилеристів та операторів дронів російські мрії про захоплення Вугледару руйнуються щодня. На відео видно колону ворожої техніки, яка рухається в тому районі. Щоправда, доїхати до свого місця призначення окупантам не вдається.

Як 72-га бригада знищує ворога: дивіться відео

Невдалий штурм Вугледара: головне

  • Окупанти намагалися штурмувати Вугледар Донецької області. Втім, українські захисники потужно розгромили загарбників. Кадри невдалого ворожого штурму стали останньою "точкою невралгії" в російському інформаційному просторі.
  • Ще на початку лютого стало відомо, що воїни ССО спільно з бійцями з 72-ї окремої механізованої бригади зірвали штурм загарбників поблизу Вугледара. Як розповідають військові, вони влаштували засідку на шляху висування танкового підрозділу окупантів.
  • Мовиться про 155-у бригаду морської піхоти, що базується у Владивостоці. Нагадаємо, що саме ця бригада брала участь у штурмі Києва у лютому та березні 2022 року. Крім того, її бійці здійснювали воєнні злочини в Бучі та Ірпені.