Поки біля стін Верховної Ради активісти проводили мітинг, нагадуючи новообраним депутатам що час реформ настав, українська кіберсотня іронізувала з того, що відбувалось всередині "будівлі під куполом". Користувачі соцмереж тішаться – нарешті настав час восьмого сезону їхнього улюбленого сіткому. Час запасатись попкорном і валідолом.

Склад Нової Ради, зазначають інтернет-користувачі, характеризується правилом "трьох К" – Колабораціоністи, Корупціонери, Комбати. Можлива й така варіація: Контрреволюціонери, Комбати і Клоуни. Імовірно, символом саме такого незвичного поєднання в Раді-8 стало те, що на першому засіданні Юрій Шухевич, син легендарного командира УПА, сидів біля екс-регіонала Олександра Вілкула. Вілкул сьогодні вже встиг засвітитись курйозом в президії, коли засидівся у місці віце-спікера. Користувачі соцмереж чекали, що екс-регіоналу туди принесуть сміттєвий бак.

Судячи з постів у соцмережах, загалом сьогодні в будівлі Ради панувала атмосфера свята. Усміхнені і сповнені почуття своєї важливості, новоспечені депутати намагались назавжди зберегти якомога більше миттєвостей свого успіху. Поширювалися чутки, що в Раді створять депутатську групу любителів селфі. А в Twiiteri створили новий хештег – "строката рада".

Безхмарне небо над куполом дещо затьмарила новина, що Олександр Турчинов звільнив крісло спікера для Володимира Гройсмана. Кіберсотню спантеличило що так звана "жидобандерівська хунта" відправила на звалище історії "кривавого пастора" – так називають Турчинова інтернет юзери.

Та найбільше уваги в день відкриття Ради-8 до себе привернули Дмитро Ярош та Михайло Гаврилюк. Вони по півгодини простояли перед камерами телеканалів. Користувачі оцінили те, що Гаврилюк, як і більшість пересічних українців, їздить на роботу громадським транспортом. А от Ярошу, який на засіданні сидів біля своїх побратимів Борислава Берези та Бориса Філатова, намалювали більш драматичний образ.

Незважаючи на строкатий склад нової Ради, українці покладають на неї великі надії і відповідальність. А кіберсотня дає останнє майданівське попередження. Зокрема, один з користувачів написав: "провтикаєте момент – спалимо".