Після Майдану проти нього порушили чимало кримінальних справ за те, що перебуваючи на посаді на якій розподіляють природні багатства, він чимало газових родовищ відвів собі.

Читайте також: З ким домовився ватажок "тітушок" Саркісян, аби закрили кримінальні провадження щодо нього

У 2014 році, Злочевський втік з країни, але після обрання Петра Порошенка президентом, проблеми у Злочевського поступово почали зникати і сьогодні майже всі провадження проти нього таки закриті.


Микола Злочевський

Онищенко стверджує, що Порошенко та його оточення зробили таку послугу не безкоштовно. І як доказ навів вже багато разів обіцяний запис, начебто зроблений в кабінеті Порошенка, на якому співрозмовники говорять про можливість припинення переслідування Злочевського за частку від прибутку від газового бізнесу і за списання боргу з підприємств Порошенка та його партнера Кононенка за поставлений Злочевським газ в розмірі 10 мільйонів доларів.

Адміністрація президента назвала запис Онищенка фейком. Вони, звісно, не перші, кому доводиться захищати президента України в скандалі з аудіо-записами. Багато років тому генпрокурор Потебенько заявляв, що плівки Мельниченка з голосом Кучми це: "ложь і хвальш".

Крім історії зі Злочевським, Онищенко розповів, що в 2014 році ЦВК не хотіла реєструвати його кандидатом на виборах до Верховної Ради. Як він каже, за вказівкою президента Порошенка він зустрівся з Давідом Жванією і передав йому 6 мільйонів доларів.

Читайте також: Як чиновники люблять дітей, а особливо "пиляти" бюджети на дитячі потреби

Після цього його Онищенка зареєстрували як кандидата на виборах, які він і виграв та став депутатом. Один з менеджерів виборчого штабу Блоку Порошенка на виборах-2014 і член партійного списку БПП Артем Біденко розповів, що Давид Жванія в президентській партії справді вирішував подібні питання. І зокрема, саме Жванія відповідав, увага: за продаж місць в списку БПП. Ви ж не думаєте, що така людина як Артем Біденко стане брехати? Адже сьогодні пан Біденко – поважний урядовець, державний секретар Міністерства інформаційної політики і права рука Юрія Стеця – друга президента.

Хтось скаже: "Ну, продали місця у списку БПП, і продали! Що тут такого? Їхній список, що хочуть, те й роблять!" Але той, хто купує місця в партійному списку, потім витрачені гроші за будь що намагається повернути.

Наприклад, народний депутат від БПП Олександр Грановський ніяк не міг пояснити, за які заслуги він потрапив до прохідної частини списку БПП. Хоча, один з відомих бізнесменів – Томаш Фіала заявив, що за Грановського заплатив 5 мільйонів доларів його старший партнер Андрій Адамовський. Щоб зробити свого протеже Грановського нардепом від президентської партії.


Олександр Грановський

І ось пройшло 3 роки. Скандальна фірма "Трейд Комодіті", пов'язана з Адамовським, виграє тендерів на 7 мільярдів гривень на постачання пального для армії та Нацгвардії. При чому, часто гроші за пальне "Трейд Комодіті" просто розкрадає, за що НАБУ вже оголосило номінального директора цієї фірми у розшук.

Втім, у Адамовського з Грановським сьогодні все прекрасно. Ось так продаж місць в списку закінчується проблемами у армії та Нацгвардії і крадіжкою мільйонів наших податків. Ось так працює велика політична корупція в нашій країні на 5 рік після Майдану, і її як шило в мішку не сховаєш.