Тоді для чиновниці підлеглі провели персональний концерт з дитячих колективів, виготовили ексклюзивний торт, завалили її кабінет дарунками з подяками від підприємств та організацій району. За таку розкішну гулянку і нескромний спосіб життя Тетяна Цибульник в соцмережах навіть отримала прізвисько: "княжна".

Читайте також: Президентська істерика: що змусило Порошенка не на жарт рознервуватись

Адже сама Цибульник – ну типовий представник нинішнього українського правлячого класу. Багато років на державній службі, в часи Януковича очолювала місцевий осередок "партії регіонів", після Майдану переметнулася в партію "Відродження", що складається з колишніх регіоналів.

І попри невелику офіційну зарплатню Цибульник володіє з родиною двома будинками, двома джипами і земельними ділянками, при тому, що її чоловік останні кілька років не декларує жодної копійки доходів.

Додам, що до Цибульник в райадміністрацію вже кілька разів приходили з обшуками правоохоронці з підозрами на вимагання хабарів. Втім, напевне, завдяки заступництву харківського мера Кернеса Тетяна Цибульник виходила сухою з води. Але тепер, знову потрапила в стрічки новин.

Нещодавно до неї знову завітали в гості працівники СБУ. Цибульник запідозрили в розкраданні коштів, які мали піти на ремонти та обладнання низки шкіл ввіреного їй району Харкова. При чому, кошти ці були надані однією з європейських країн, і як вважають слідчі, були Цибульник і компанією просто вкрадені.

До речі, під час обшуку в робочому кабінеті Цибульник, правоохоронці виявили багато цікавого. Зокрема, чимало коробок з золотими ювелірними виробами, квиток члена "Партії регіонів", та георгіївські стрічки.

Читайте також: Урок патріотизму від олігарха: "Наша ряба" любить дотації, а Косюк – Україну

Цікаво, що тепер думають про це батьки тих дітей, які влаштували Цибульник концерт на дні народження. Адже, іменинниця, як виявилось, так любить дітей, які дарують їй не лише культурну втіху, а й матеріальні вигоди. Але, харківські чиновники, як виявилося, взагалі дуже переживають, що про них думають люди.

Бо в кабінеті Цибульник, при обшуку слідчі виявили ще й стоси опитувальних листів щодо популярності різних політиків. Зокрема, чимало питань в цьому опитуванню присвячено і ставленню харків’ян до Генадія Кернеса. Ну не можуть Кернес, Цибульник та компанія не переживати, за популярність мера.

І щоб не похитнулася віра містян в давній принцип: хоч і краде, але щось і для людей робить. Бо, нагадаю, в Генеральній прокуратурі досі відкрите кримінальне провадження щодо Кернеса за розкрадання більше сотні гектарів харківської землі. І нічого. Мер Харкова досі при посаді.

Користується популярністю. І контролює через таких як Цибульник всі райони міста. І хоч у неї зараз неприємності. Чомусь, є відчуття, що вона їх незабаром переживе і продовжуватиме керувати районом, як її шеф керує містом. Така ось недитяча відвертість.