Про це розповіли журналісти програми "Секретні матеріали", передає УНІАН.

Зазначається, що офіційний представник Кремля Дмитро Пєсков насправді виконує надважливе завдання, оскільки контролює увесь інформаційний простір.

Читайте також: Пропагандистів Кремля Кісельова та Соловйова нагородили престижною премією

"Він – десятиліттями вірний прес-секретар очільника РФ. Разом із Путіним він на усіх протокольних заходах, а у коридорах – президентський перекладач. У звичайні робочі дні Путіна на ТВ не побачать, усі потрібні слова каже він", – йдеться у матеріалі.

Крім того, на Кремль працюють справжні "інформаційні генерали" – чи не найвідоміші пропагандисти Дмитро Кисельов і Володимир Соловйов.

Так, за словами журналістів, перший вже є давно відданим Росії та її правителям, а його цитати за останні три роки стали крилатими. Другий своєю чергою завжди говорить на погоджені й "правильні" теми.

"Це – еліта телевізійних військ... Ввалюються шалені кошти у продакшн цих передач, у те, щоб організувати цей пропагандистський механізм", – підкреслює політолог Олег Саакян.

Також у програмі наголошується, що сьогодні російське телебачення отримує від Кремля кошти у промислових масштабах, і мета досягається: люди все це слухають і вірять.