Коли прокурор спробував вийти із зали засідань, дорогу йому заблокували активісти, серед яких, зокрема, були депутати Ігор Луценко та Володимир Парасюк. Зрештою обвинувач зміг прорватися до виходу, але по дорозі таки отримав кілька стусанів.

Згодом прокурор, який зараз знаходиться на вулиці в оточенні співробітників підрозділу міліції "Титан", повідомив, що нардеп Парасюк його вдарив.

Правоохоронці запевняють, що у результаті подій у Печерському суді Києва важких травм ніхто не отримав. Однак нардеп Володимир Парасюк скаржиться на травми. Схоже розповідає й Андрій Лозовий.

Також, як передають кореспонденти Телеканалу новин "24", медики надають допомогу колишньому бійцю 20-ого окремого мотопіхотного батальйону, а нині – члену політради УКРОПуЄвгену Терехову (позивний – "Джексон"). Однак, чи постраждав він у сутичках, чи йому просто стало погано у залі засідань наразі невідомо.

Нагадаємо, Печерський районний суд переніс на 5 листопада на 15:30 розгляд слухання за скаргою адвокатів Корбана щодо його незаконного затримання і зобов'язав представників досудового слідства доставити затриманого до зали суду.