Пряма трансляція на
Останні випуски

Як протистоїть радянській системі мер, який все життя прожив в Європі

Побиття та напади на підлеглих, блокування комунальних підприємств та шантаж. Нащадок відомої династії меценатів Мішель Терещенко народився і все життя прожив у Франції, та після Революції Гідності вирішив продовжити справу своїх предків. Він прийняв українське громадянство і очолив місто Глухів, яке розбудували його прапрадіди.

Портрет нащадка нагадує уродженцю Франції, що у його жилах українська кров. Спадкоємець відомих меценатів та цукромагнатів Мішель Терещенко покинув успішний бізнес у Франції, аби продовжити справу своїх предків у Глухові. Переломним моментом стали криваві події Революції Гідності.

Після Майдану я прийняв таке рішення отримати українське громадянство, тому, що я хотів допомогти будувати нову країну,
– розповів міський голова Глухова Мішель Терещенко.

Майже 65% голосів. З таким результатом Терещенко обійшов свого конкурента на посаду мера Глухова, колишнього регіонала Юрія Бурлаку. Той очолював місто з 2010. Його ж наступник з новою посадою отримав купу старих проблем.

Читайте також: Чому мер Глухова став об'єктом кримінальних проваджень: шокуюче розслідування

За останні два роки в місцеву лікарню закупили більше нового медичного обладнання, ніж за попередні 20. Це і кардіографи, кардіосудинні апарати узд, хірургічне обладнання, насоси для гемодіалізу. Завдяки фундації Терещенка медичний заклад Глухова співпрацює з центральним американським госпіталем у Парижі.

Усі закупівлі на суму більше 5 тисяч гривень відтепер проходять через систему "Прозоро". Це торік допомогло зекономити понад 3 мільйони гривень. Тому вже другий рік місцевий бюджет перевиконаний на десятки мільйонів гривень. І все це не зважаючи на жорсткий тиск опонентів. Раніше цей округ довгий час був під владою скандального регіонала Андрія Деркача. А Глухів – стратегічне для нардепа місто.

Більше – дивіться в сюжеті.

Автор: Олена Кук
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі