Всеволод Філімоненко називає себе блогером і журналістом. За день до цього – 7 червня – на своїй сторінці він оприлюднив відео як до Шабуніна приходили вручати повістку. Коли ж головний антикорупціонер прийшов сам з'ясовувати до воєнкомату: чому його непридатного до служби раптом вирішили покликати у військо? – Філімоненко чатував його і тут.

Проте удар Шабуніна – не надовго вивів блогера з гри. За кілька хвилин той перед камерами – цілить в Шабуніна газовим балончиком. А от в лікарню блогер не поспішив. Робить це за кілька днів.

Полежавши трохи на стаціонарі – Філімоненко – вирішує позиватись. Шабуніну вручили підозру за статтею, котра тягне на 5 років ув'язнення. Проте за ніч звинувачення пом'якшили. До тілесних ушкоджень середньої важкості.

Читайте також: Як Порошенко бореться з антикорупціонерами

Світлана Заліщук, яка оприлюднила відео, на якому Філімоненко ще будучи активістом руху "Чесно" отримує хабар. Аби припинити критику одного луганського кандидата, а взятись за іншого. За це його і потурили з організації. Але звички залишились.

Саме замовленням проти неї депутатка пояснила закиди блогера у тому, що та живе не на зарплату. Бо, мовляв, має розкішну розкішну квартиру і авто.

Сергію Лещенко, також відомого своїми різкими висловлюваннями, проти президентського оточення як і Заліщук, торік також – приписували життя не по кишені. Йому довелось навіть в суді пояснював звідки гроші на квартиру вартістю у 7,5 млн.

Це результат політики, яку веде президент. Натравлювати правоохоронні органи, СБУ, Прокуратуру на борців з корупцією, на боротьбу з тими, хто їх викриває,
– народний депутат, фракція "БПП" Сергій Лещенко.

В березні суд закрив цю справу. Проте, очевидно, тішитись Сергію рано. Днями ГПУ звинуватила НАБУ у розголошені матеріалів справи про "Чорну бухгалтерію" Партії Регіонів. З якої очевидно що Манафорт – керівник виборчого штабу Трампа працював свого часу і на регіоналів. А саме Лещенко оприлюднив цю інформацію в ЗМІ, посилаючись на Бюро.

Нинішня влада хоче розсварити Вашингтон з Антикорупційним Бюро. Адже те створили за підтримки США. Каже Віктор Чумак. І таким чином зробити його беззубим і залежним. Адже те почало копати під оточення президента, зокрема взялось за скандальну формулу "Роттердам +" .

Навіть особиста дружба з Президентом не рятує. Якщо вказувати гаранту на помилки. Раніше в усіх смертних гріхах звинуватили – Давіда Сакварилідзе і Віталія Каська. Ті намагались боротись з корупцією в прокуратурі.

А от відданих президенту людей, той не чіпає. Немає справ ні проти Кононенка, ні проти Мартиненка. Хоч у пресі було достатньо публікацій про їх фінансові оборудки. Та навіть до одіозних екс-регіоналів, яких можна було притягнути не лише за розкрадання країни, але і за сепаратизм - жодного разу правоохоронці не навідались