Не усім підходить "звичайний" Mercedes-Benz S-Класу. Декому треба "Мерс-броньовик". Спеціально дороблений Mercedes-Maybach S 600 Pullman Guard має клас балістичного захисту VR 9.

Це означає, що авто витримає обстріл з автоматів та гвинтівок M60, M14 і FN-FAL калібру 7,62 х 51 мм. Броньовані усі скляні поверхні, сталева перегородка за сидіннями оберігає пасажирів.

Читайте також: Для виробництва розкішного Porsche Cayenne потрібні українці

У кузові використовуються "захисні компоненти спеціальної сталі, які інтегровані в порожнини між кузовом та обшивкою". Броньовані плити перекривають одна одну, щоб забезпечити ще більший захист від куль. Додаткові компоненти забезпечують максимальний захист шин. Нижня частина автомобіля має захист від підриву.

Салон Mercedes-Maybach S 600 Pullman Guard вражає розкішністю.

Маса Pullman Guard - 5,1 тонни. Двері настільки важкі, що у них є двигуни, які допомагають пасажирам легше відкривати та закривати їх. Додаткові функції включають сирени, блимаючі лампи, двосторонні радіоприймачі, акумулятор аварійного запуску, а також гучномовець та мікрофон.

Щоб привети таку махіну в рух, в ньому встановлено твін-турбо двигун V12 потужністю 530 кінських сил. Вартість Pullman Guard становить близько 1,6 мільйона доларів. Певне, життя його власника набагато дорожче.

Нагадаємо, що в Києві відкрився салон спортивних Mercedes-Benz від AMG.