Пряма трансляція на
Останні випуски

Як виглядає звільнене Гладосове після 3 років під владою бойовиків

Українській військові звільнили його тиждень тому і нині намагаються всіляко допомогти українцям, які майже 3 роки жили під владою бойовиків.

На Донбасі активно тане сніг. Ґрунтові дороги до нещодавно звільнених Гладосового та Травневого практично непрохідні навіть для військових автівок. На півдорозі воєнним журналістам доводиться витягати загрузлу машину власноруч.

Військовослужбовці рятують села від гуманітарної катастрофи: сьогодні це Мамука та Зураб. Частина місцевих українським військовим та журналістам не радіють. Дехто ж, навпаки, висловлює проукраїнську позицію. Кожному жителю до кожного під'їзду військові несуть мішки з їжею. Тут зокрема хліб, овочі та чай.

Усе передане збирають військові по своїх складах, купують у найближчих містах та отримують від волонтерів. Повноцінно відновити життя у селищах поки не дають терористи.

Щодня й особливо щоночі гатять з різних видів озброєння. Головне, що треба зробити – провести у Травневе світло й пробити нормальну дорогу.

Читайте також: Що зараз відбувається у звільненому українськими військовими Травневому: ексклюзивні фото

Сьогодні у 54 бригади третій день народження. Майже весь час підрозділ провів на передовій і по праву може називатись народженим у боях. Вже за к5ілька років, обіцяють офіцери, 54 стане чи не найкращою бригадою у Збройних Силах України.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі