Світлини, що було зроблено одразу після звільнення цих територій, у своєму Facebook опублікував журналіст Олександр Клименко.

Читайте також: Наші території не віддали, і навіть просунулися трохи вперед: деталі смертельного бою на Донбасі

Донбас, Травневе, Гладосове, війна, звільнення
Українські воїни змогли звільнити села Травневе та Гладосове за близкьо 7 годин

"Зайшли 21 листопада о 16:00 і о 23:00 вже все було закінчено. А вранці 22 листопада вже зайшли наші групи зачистки. Брав участь у операції офіцер 54-ї бригади "Маестро" – легендарний військовик. Він розповідає, що на кінці села знайшли місце сидіння ворожої спостережної групи. Там були шприци, бинти в крові. Видно, що вони швидко залишали свою позицію", – підкреслює він.

За його словами, у звільнених селах немає світла, опалення відбувається завдяки підручним засобам: у кого вугілля, а у кого дрова.

Донбас, Травневе, Гладосове, війна, звільнення
Тероисти швидко покидали свої позиції у селах Травневе та Гладосове

"Військовики Цивільно-військового співробітництва вже займаються поновленням електропостачання. Місцеві жителі говорять: "Добре, що прийшли наші". Хоча насправді закрадаються підозри, що дехто з них – не зовсім відвертий. Із села чоловіки воюють на боці сепаратистів. Отже ночувати додому вже не повернуться", – додає журналіст.

Крім того, Олександр Клименко зауважив, що операція щодо звільнення окупованих територій Донбасу могла бути ще успішною, однак цьому завадив витік інформації. Відтак, як зазначає представник ЗМІ, ворог прийшов у повну бойову готовність, і подальші його дії можуть принести втрати з українського боку.

Донбас, Травневе, Гладосове, війна, звільнення
Деякі місцеві жителі радо зустрічають українських воїнів

Нагадаємо, 23 листопада на лінії зіткнення відбувся 8-годинний бій на Луганському напрямку. Внаслідок цього загинули 4 українські бійці та ще два зазнали поранень, щоправда втрат зазнали і бойовики.