Про це повідомила керівник проекту інтернет-досліджень TNS Kantar CMeter Анна Шахдінарян на своїй сторінці у Facebook.

Фахівці порівняли за 16 травня охоплення сайтів із середньодобовим охопленням минулого тижня.

"Звичайно ж, всі "ломанулись" дивитися/прощатися/перевозити все своє "контентне майно" і шукати сервіси-субститути. Уже можна говорити, що приріст Facebook і "Укр.нет" складе десь на 30%. Не уникне приросту охоплення Instagram і погляне аудиторія злегка на Google+", – пише Шахдінарян.

Вона додала, що заборона російських соцмереж і сайтів також позитивно відіб'ється на новинних ресурсах – аудиторія зростає на тлі подій.

Читайте також: Головна загроза "Яндекса" та наслідки: коментар РНБО

Охоплення сайту Opera.com виріс на +615%. Вони вперше увійшли у ТОП-100 відвідуваних ресурсів за день. Як і в будь-який емоційної ситуації, впали перегляди звичайного відео (фільмів, серіалів і т.д.), але в середньому на 20% зросли порносайти,
– зазначила керівник проекту інтернет-досліджень.

заборона

Заборона "ВКонтакте" відбилась на поведінці користувачів

Заборона

Заборона "ВКонтакте" позитивно відіб'ється на новинних ресурсах – аудиторія зростає

Зазначимо, що після блокування "ВКонтакте" і "Однокласников" 17 травня в топі магазину додатків "App Store" перше місце посіла розробка для обходу блокування під назвою "TOR".

Нагадаємо, 16 травня згідно з Указом президента Петра Порошенка в Україні заборонили соцмережі "ВКонтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки.

Декілька українських провайдерів вже почали блокувати доступ до російських соціальних мереж "ВКонтакте" і "Однокласники", та інших російських ресурсів, які потрапили у санкційний список.