Про це він розповів під час прес-конференції у Києві за підсумками наради про роботу органів прокуратури у 2016-му році.

"Завдяки зусиллям Кабміну і Верховної Ради з січня поточного року розмір середньої зарплати прокурорів зріс на 60%", – зазначив генпрокурор.

Він пожартував, що ці суми поки не дотягують до заробітних плат колег з НАБУ чи САП.

Але, наприклад, генеральний прокурор України вперше в цьому місяці зареєстрував зміну майнового стану в електронній декларації, бо вона була більша, ніж 85 тисяч гривень. Я отримав 90 з хвостиком тисяч гривень на руки і тому вперше був змушений записати це в електронну декларацію, що буду робити, якщо будуть так платити, кожного місяця,
– запевнив Юрій Луценко.

За його словами, так само зробили і його заступники.

"Це свідчення того, що у нас зросли зарплати – стартова зарплата в місцевій прокуратурі стартує з 8 тисяч гривень, це, на мій погляд, має призвести і до збільшення відповідальності", – зазначив глава ГПУ.

Він також уточнив, що на сьогодні простий прокурор ГПУ заробляє в середньому приблизно 23 тисяч гривень, регіональний – 15 тисяч, місцеві також по 15 тисяч, слідчі заробляють 25 тисяч, регіональні – 16, місцеві так само по 15-16 тисяч гривень на місяць.

Читайте також: Луценко про "погані новини": скільки прокурорів отримали повідомлення про підозру впродовж року