Про це в етері національного телемарафону розповіла пресофіцерка 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" Ірина Рибакова. За її словами, позиції піхоти розташовані найближче до ворожих, тому саме піхотинцям зараз ледь не найскладніше.

Зверніть увагу Осліпили та знищили ворога: артилерія прикордонників добре попрацювала під Бахмутом

Яка ситуація в місті та який настрій воїнів

Ірина Рибакова відзначила, що ситуація в місті динамічна та мінлива, як і на всьому фронті. Однак сьогодні, у порівнянні з іншими днями, дещо менше обстрілів з боку ворога. Щоправда, зараз погіршилися погодні умови.

Щодо настроїв серед військових, то Рибакова відзначила, що наші воїни в доброму гуморі та готові боронити місто до кінця.

Однак ситуація в піхоти складніша. Пресофіцерка розповіла, що їхні позиції зараз неможливо відвідати через постійні ворожі атаки.

Звичайно, зараз найважче піхотинцям, які воюють на передній лінії. Ми зазвичай не можемо до них доїхати, просто, тому що наші піхотні позиції розташовані за річкою в так званому районі Забахмутка, який зараз сумнозвісним став, адже саме там проходить лінія фронту і саме там зав'язуються основні бої,
– розповіла Рибакова.

Пресофіцерка наголосила, що саме ці люди тримають фронт, тому всім нам потрібно молитися за них, тримати кулаки та підтримувати.

Рибакова розповіла, що зараз Бахмут в напівоточенні, адже ворог намагається обійти наші позиції по флангах, але воїни тримають оборону.

Ситуація в Бахмуті: головне

Упродовж кількох місяців Бахмут є найгарячішою точкою на лінії фронту – росіяни за будь-яку ціну намагаються захопити місто. Зокрема це важливо для "кухаря Путіна" Євгенія Пригожина, адже основну частку окупаційних військ там становлять саме найманці його ПВК "Вагнера". У Росії триває внутрішньополітична боротьба за вплив, тому Пригожин хоче захопленням Бахмута довести перевагу своїх найманців над регулярною російською армією.

Речник Східного угруповання військ Сергій Череватий розповів, що у захопленні міста ворог покладається на живу силу та намагається виходити на ближні бої. Також ворог активно застосовує артилерію, але от авіацію не може, адже наша ППО працює ефективно та нищить ворожі літаки й гелікоптери.