Про це йдеться на сайті відомтства.

Читайте також: Через порушення мовних квот українська радіостанція заплатить рекордний штраф

Перевірка встановила, що загальна частка української мови на регіональних і супутникових українських телеканалах становить понад 75%.

А в ефірі місцевих телеканалів частка української мови становить понад 60%. Зокрема, більше державну мову можна почути в ефірах Волинських, Кіровоградських, Рівненських, Чернігівських, Черкаських і Хмельницьких телеканалів (фактичний обсяг використання державної мови становить 100%). При цьому показник найменший в Одеській області (59%).

Не дотягують до встановленої законом квоти. Це такі місцеві телеканали: "Третій цифровий" (ТОВ "Телеконект", Одеська область, 35%), "Думская.TV" (ТОВ "ТРК "Моя Одеса", Одеська область, 38%), "Південна хвиля" (ТОВ "ТРК "Південна хвиля-ТВ", Одеська область, 43%).

Нагадаємо, рік тому в силу вступив закон про мовні квоти на телебаченні, прийнятий Верховною Радою 23 травня 2017 року, згідно з яким в загальному тижневому обсязі телемовлення загальнонаціональних каналів, передачі, фільми та новини українською мовою повинні становити не менше 75% загальної тривалості даних програм в кожному з проміжків часу між 7:00 і 18:00, а також між 18:00 і 22:00.