Відомо, що у неї діагностували ураження важкими металами. Журналісти дізнались, у якому стані дружина очільника Головного управління розвідки.

Дивіться також Дружину Буданова отруїли, вона перебуває в лікарні, – ЗМІ

У якому стані Маріанна Буданова

Маріанна Буданова перебуває у лікарні, проте її життю нічого не загрожує.

Дружина Буданова лікується в Україні… Маріанна потребує спостереження лікарів,
– заявили джерела видання.

Раніше також зазначили, що дружина Кирила Буданова наразі завершує курс лікування, далі стан її здоров'я контролюватимуть лікарі.

Видання "РБК-Україна", посилаючись на джерела у спецслужбах, написало, у якому стані перебуває очільник розвідки. Зокрема, він не отруївся. У нього все в порядку зі здоров'ям.

"З ним усе гаразд, у нього нічого не виявили", – уточнило джерело.

Що відомо про отруєння дружини Буданова

  • ЗМІ з посиланням на джерела у розвідці написали, що дружину Кирила Буданова отруїли важкими металами. Після тривалого погіршення стану здоров'я її госпіталізували. Наразі вона перебуває в українській лікарні та потребує контролю лікарів. Адже у неї вже завершується курс лікування.
  • Згодом журналісти, також посилаючись на дані джерел у силовому блоці, заявили, що Маріанна Буданова пройшла перший етап лікування.
  • Співрозмовники видання також заявили, що дружина очільника розвідки невелика зростом з малою вагою, тож ознаки отруєння у неї проявились швидше. Потім отруєння підтвердилось ще у декількох співробітників розвідки. За даними джерела, "вони просто велетенські трохи, нічого за собою не помічали, зараз теж лікуються".