Журналісти Суспільного, з посиланням на власні джерела у ГУР МО, зазначили, що Буданову госпіталізували після тривалого погіршення стану здоров'я. Наразі нею опікуються медики.

Дивіться також Сходив з дружиною в магазин й заселились в ГУР: Буданов розповів про ніч перед вторгненням Росії

Маріанну Буданову отруїли

Співрозмовник у ГУР МО розповів журналістам, що Маріанні Будановій діагностували ураження важкими металами. Наразі жінка завершує свій курс лікування, а далі перебуватиме під постійним контролем лікарів.

Ці речовини жодним чином не використовуються в побуті й військовій справі. Їхня наявність може вказувати на цілеспрямовану спробу отруєння конкретної людини,
– наголосили у розвідці.

Джерела також підтвердили журналістам, що наразі ведеться розслідування з приводу імовірної спроби вбивства дружини начальника ГУР МО України. Крім того, там зазначили, що на самого очільника розвідки також вчиняли замахи до та після повномасштабного вторгнення.

Підтвердили інформацію про отруєння дружини глави української розвідки у виданнях: "Бабель", "РБК-Україна" та NV. Там також розповіли про ушпиталення жінки до лікарні.

Кирило Буданов пережив чимало замахів на себе

  • Представник ГУР МО Андрій Юсов розповів, що Кирило Буданов пережив чимало замахів, які на нього намагалися скоїти. За його словами, таких спроб було близько десяти.
  • Юсов наголосив, що російські загарбники намагалися ліквідувати ворога починаючи ще з 2014 року. Буданова також намагалися ліквідувати за допомогою авіаційно-ракетного удару.
  • Водночас представник ГУР МО наголосив, що попри численні замахи відомство ні на хвилину не припиняло своєї діяльності. Він також посміявся над тим, що росіяни витрачають свої зусилля та ресурси на те, щоб поширювати відверту брехню проти Буданова, закликавши їх "продовжувати у тому ж дусі".