Останнє ноу-хау – технологія ActiveFreshBlueLight. Вона відтворює природні умови освітлення, забезпечуючи процес фотосинтезу в холодильнику – таким чином в овочах та фруктах набагато довше зберігається вітамін С.

Читайте також: Універсальний контролер, який зможе перетворити звичайний дім на "розумний"

Основною причиною, через яку овочі та фрукти швидко псуються, є втрата вологості. Технологія EverFresh+ мінімізує перепади температури, а спеціальна структура кришки дає змогу регулювати рівень вологи за допомогою повітряних каналів.


Холодильники beko з технологією EverFresh+

Завдяки цьому фрукти та овочі зберігаються до 30 днів, тобто втричі довше, ніж зазвичай, а відносна вологість становить понад 90%.

За таких умов ваші улюблені фрукти й овочі практично не втрачають своєї маси. Ще більшу ефективність забезпечить двокамерна система охолодження NeoFrost:

В системі NeoFrost використовуються два абсолютно окремі контури. Відповідно, йде охолодження окремо морозильної камери і холодильної камери без змішування повітря. Цю систему ще називають динамічною статикою – не відбувається втрати вологи продуктів, так як охолодження і зберігання продуктів свіжими в холодильній і морозильній камерах відбувається двома роздільними системами охолодження,
– розповів експерт з продуктів компанії beko Україна Андрій Станецький.

Обдув продуктів холодним повітрям оптимальної температури, а також збалансована його циркуляція між полицями запобігає швидкому висиханню фруктів й овочів. Система підтримує природний рівень вологи і, до того ж, дозволить охолодити ваші продукти вдвічі швидше.

Холодильна та морозильна камери охолоджуються двома окремими потоками, тож сухе та морозне повітря з морозилки не псує продукти в холодильнику, а запахи харчів не перемішуються.


Технологія EverFresh+ в холодильнику beko

До речі, про запах. Неприємні запахи, бактерії, віруси – утворюють у холодильнику позитивні іони. Спеціальна технологія IonGuard створює натомість негативно заряджені часточки, які нейтралізують поганий запах та створюють антибактеріальний ефект – що також сприяє довшому зберіганню продуктів у холодильнику.

За 60 років на ринку ми зосередилися на щоденних потребах споживача. Ми знаходимо нові технологічні рішення, які допоможуть покращити Ваш повсякденний побут. Якщо говорити конкретно про холодильники, ми втілили в них унікальну технологію EverFresh+, з якою Ви зможете зберігати фрукти та овочі свіжими до 30 днів. З технологією Active Fresh Blue Light, яка підтримує високі екологічні стандарти, фрукти та овочі залишатимуться свіжими ще довше,
– зазначив директор beko Україна Алп Арбатли.

Природна свіжість, висока ефективність та максимальна користь – техніка beko створена, щоб дбати про Ваше здоров'я та тримати в хорошій фізичній формі.