Опитуваними стали українці із Києва, Вінниці, Кропивницького, Тернополя та Чернігова. Всі точно знають, у що б хотіли вкласти свої гроші.

Цікаво Майже 70% мільйонерів бояться залишити надто багато грошей своїм дітям: головні страхи

Відпочинок, бізнес і нерухомість

Більша частина людей хотіли б одразу поїхати на відпочинок, наприклад, у США. Обов'язково взяли б із собою своїх рідних, які теж давно не відпочивали.

Великий відсоток українців точно хочуть відкрити власний бізнес. У відповідях переважає ресторонна сфера та галузь краси. Інші ж опитані мали б намір інвестувати в нерухомість.

Не забули і про самоосвіту. Хтось хоче почати займатись 3D-моделюванням, а для цього треба гроші на курси та купівлю комп'ютера. Хтось мріє відкрити автомайстерню, а хтось – збудувати арт-центр у Вінниці, аби творчі люди могли б разом збиратися, вчитися та творити.

Благодійність – насамперед

Багато людей хочуть фінансово допомогти своїм рідним та друзям. А також – понад половину грошей віддати на благодійність: хворим дітям, сиротам, малозабезпеченим, людям похилого віку та тваринам.

Читайте також Скільки українців мріють про те, щоб їхня дитина відкрила власний бізнес: цікаве опитування

Водночас українці не готові давати гроші на благодійність, якщо організація – не перевірена. "Якби я і витрачав, то це були б гроші, спрямовані на лікування дітей з рідкісними захворюваннями, на які держава не виділяє грошей", – сказав один із опитаних.

Українці відповіли, на що б витратили мільйон: дивіться відео