– Холодницький має відповісти перед законом за свої діяння. У який це спосіб буде – чи адміністративне, чи дисциплінарне, чи кримінальне, – для цього є орган, який веде слідство (НАБУ – 24), і прокурор, який здійснює нагляд. Нехай вони це вирішують, а компетентні органи потім ухвалюють рішення за підсумками. Це нормально. Зрештою, коли людина очолює Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, то вона має знати, що на неї закон теж поширюється.

Холодницький потрапив в халепу. Він рятується, намагаючись вхопитись хоч за щось і потягнути за собою інших. Вибачте, але нам з ним не по дорозі. Нехай він за свої дії відповідає.

– Ніхто з чинних керівників держави, силовиків та депутатів високого рівня, які входять в найближче оточення президента, не хоче створювати Антикорупційни суд, адже він буде розслідувати чинних корупціонерів. Їм не потрібен цей незалежний суд, тому що в них є свій – керований, який вони можуть використовувати просто як свій власний інструмент за викликом: когось посадити, когось відпустити.

Більше – дивіться у програмі.