"Навіть 2, 5 % – це сотні тисяч українців, свідомих, патріотичних та активних. Це — армія, що вже завтра готова вступити у боротьбу за державу як на внутрішньому, так і на зовнішньому фронті. Сотні тисяч голосів – це результат, яким можна пишатися, враховуючи, що на відміну від конкурентів "Правий сектор" не мав багатомільйонного бюджету на рекламу та агітацію. Левова доля тих невеликих коштів, що надходять нам від прихильників, від представників малого та середнього бізнесу, витрачається на захист України від окупанта – на потреби Добровольчого Українського Корпусу "Правого сектора", — йдеться у повідомленні "Правого Сектору".

У партії вважають, що цю Верховну Раду сформують представники великого бізнесу. Водночас, рушійною силою своїх ініціатив "ПС" вважає двох мажоритарників: лідера партії Дмитра Яроша та речника "ПС" Борислава Березу.

Більше того, у "Правому секторі" наголошують: "якщо в державі не буде реальних змін, цілком можливий третій Майдан і "ПС" стане його активними учасниками".

Тим часом із великим відривом на 39 окрузі перемагає лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош.