Таку думку в інтерв'ю виданню Realist.online висловив російський опозиціонер Гаррі Каспаров.

"Це черговий крок великий кремлівської гри по легітимізації Путіна. Швидше за все, це була пропозиція, від якої Ксенія Собчак не могла відмовитися. Практично, це гра з нейтралізації Навального і використання передвиборного ажіотажу, який в молодіжному середовищі створював Навальний, починаючи з його кампанії про виборам московського мера в 2013 році", – пояснив Каспаров.

Читайте також: Собчак пояснила, як росіянам бути з Путіним

За його словами, таким чином у Кремлі створили чергову ширму, бо призначення Собчак – необхідний фон для легітимізації чергових путінських виборів.

Він пояснив, що Путіну важлива дискусія з приводу легітимності виборів.

Російські ліберальні опозиціонери, які присмоктуються до виборчої компанії Собчак, просто переміщаються з одного проекту в інший. Але підсумок всієї їхньої бурхливої імітаційної діяльності – зміцнення путінської диктатури,
– додав Каспаров.

Політик вважає, що поява Собчак на арені є логічним завершенням процесу по вихолощуванні виборів і перетворенні їх в балаган.

Тобто можна сказати так: якщо рік за роком вибори перетворювали в політичний бордель, то рано чи пізно там з'являється ведуча "Дому 2",
– покепкував Кааспаров.