Ресурс "Яндес.Карти" почали блокувати на території України після введення в дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники" та інших російських ресурсів на території України від 16 травня.

Вже 22 червня стало можливо користуватися додатком "Яндекс.Карти" можна через мобільний інтернет операторів "Київстар", Lifecell, Vodafone, оновивши додаток до останньої версії.

Читайте також: Суд арештував ноутбуки і системні блоки компанії "Яндекс"


"Яндекс.Карти" запрацювали в Україні без VPN

Раніше, 21 червня заборонена в Україні російська соцмережа "Одноклассники" також обійшла блокування на території України. Мобільний додаток соціальної мережі оновили і відтепер користувачі можуть спілкуватися без будь-який додаткових програм чи VPN.

В свою чергу, заборонена російська соціальна мережа "ВКонтакте" почала тестувати вбудований проксі в Android-додатку для українських користувачів. У деяких користувачів Android-додатки "ВКонтакте" версії 4.10.0 з'явилася функція проксі-сервера, за допомогою якої можна обходити блокування в Україні.

Нагадаємо, 16 травня Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники" та інших російських ресурсів на території України.