Я не вірю в розкол у рядах олігархів, я не вірю в їхній відхід від Януковича та відкрите входження в демократичну коаліцію. З різних причин це неможливо, поки їх лідер на посаді. Їх кримінальний бізнес настільки злитий в одне ціле, що вони можуть роз'єднатися лише ціною власного життя, – сказала Юлія Тимошенко в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Опозиціонерка вважає утопічними розмови з олігархами про демократію.

"Переговори вести потрібно, але розуміючи, що взаємний канібалізм у них розпочнеться лише після політичного падіння Яну­ковича. А поки вони будуть монументально зберігати статус-кво", – додала Тимошенко.

Читайте також: Не можна боротися за владу ціною крові, — Янукович

На її думку, представники сьогоднішньої більшості у Верховній Раді не почнуть голосувати всупереч волі Віктора Януковича.

Я не вірю в те, що в українському парламенті цього скликання народиться нова демократична більшість при діючому президентові. Це ще одна рожева казка, якою роблять спробу приспати Майдан... Існую­ча більшість може бути переформатована лише тоді, коли Януко­вич політично впаде. Інших варіантів не існує, – наголошує екс-прем'єрка.

"Я не вірю, що в існуючій ситуації Януковича можливо зняти з гачка Митного союзу, який міцно тримає в своїх руках Володи­мир Путін. Ця його залежність пожиттєва", – підсумувала Тимошенко.

До слова, засуджена екс-прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що з Віктором Януковичем їй слід говорити лише про умови та гарантії його майбутньої відставки.