Про це вона розповіла під час брифінгу в Кабінеті міністрів.

Я розумію, що багато хто хоче, щоб все залишилось так, як є, де воно ані не врегульоване, ані не оподатковане, ані не винесене до рівня міжнародних стандартів,
— зазначила міністр.

За її словами, створення трьох спецрежимів ПДВ вже є компромісним варіантом, а створення одного перехідного режиму для аграріїв теж було компромісним варіантом, щоб дати їм рік для адаптації.

Дивіться також: Протести тривають: фермери перекрили ще одну важливу трасу

"Думаю, це буде дуже складно адмініструвати, оскільки три різних стандарти. Я б не хотіла, щоб цей варіант компромісу збільшив тиск фіскальних служб, які змушені будуть перевіряти все це. Наше бачення в жодному разі не включало збільшення перевірок чи тиск від фіскальних служб", — запевнила Наталія Яресько.

Водночас вона припустила, що закон про ПДВ буде ще обговорюватись народними депутатами і зазначила, що в нього ще можуть бути внесені зміни.

Нагадаємо, з 28 грудня по всій Україні тривають масштабні протести аграріїв. Фермери перекривають важливі магістралі, протестуючи проти змін до нового Податкового кодексу, за який проголосувала Верховна Рада.