Український поет Петро Скунць якось сказав дуже гарні слова: «за всіх прокричати, коли всі мовчать, за всіх промовчати, ...

Posted by Дмитро Ярош on 25 червня 2015 р.

Про це заявив лідер "Правого сектора", нардеп Дмитро Ярош.

"Говорю про це абсолютно відповідально, бо в багатьох спецопераціях щодо ліквідації російсько-терористичного бандпідпілля брали участь і спецгрупи "Правого сектору", — сказав Ярош.

Він додав, що відставка Наливайченка продемонструвала "гнилість і цієї Верховної Ради".

Такі приклади підкріплюють думки людей, що режим внутрішньої окупації України з втечею Януковича нікуди не дівся, а тільки трансформувався і закамуфлювався та провокують радикалізацію нашого суспільства,

— наголосив нардеп.

При цьому він додав, що знайомий з в.о. глави СБУ Василем Грицаком і знає його як офіцера, який особисто брав участь у виконанні бойових операцій, не ховаючись за спинами своїх підлеглих.

"Чи стане генерал Грицак Головою СБУ — не знаю. Але впевнений в одному — ті, хто поливає брудом бойового офіцера — мудаки. Вибачаюсь за неполіткоректність", — сказав Ярош.

Нагадаємо, Верховна Рада у четвер, 18 червня, звільнила Валентина Наливайченка з посади голови Служби безпеки України. Пізніше з"явилась інформація, що Порошенко добивався відставки глави СБУ Валентина Наливайченка, бо чиновник демонстрував надмірну самостійність, відтак його запідозрили у "таємних іграх".