Про це Глава уряду написав на своїй сторінці у Facebook.

"13 липня разом із урядовою делегацією будемо у Вашингтоні. Цього дня там відбудеться Перша інвестиційна конференція Україна - США", — зазначив Яценюк.

Як раніше зазначали у Міністервстві економічного розвитку та торгівлі України, бізнес-саміт відбудеться у Вашингтоні. Основна мета участі української делегації на саміті — залучити якомога більше інвестицій у нашу країну, що допоможе прискорити розвиток економіки.

Окрім Яценюка, до складу делегації увійдуть міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, міністр фінансів Наталія Яресько, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, голова Державної податкової служби Роман Насиров, заступник глави президентської адміністрації Дмитро Шимків, голова Фонду держмайна Ігор Білоус та голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

Нагадаємо, раніше у міністерстві торгівлі США заявили, що хочуть допомогти Україні стати більш привабливим місцем для ведення бізнесу серед американських компаній.